Srpen 2013

Be yourself

22. srpna 2013 v 22:57 | terííí
Ahoj ... tak tenhle článek jsem si rozmýšlela už celkem dlouho ,protože jsem si až ted uvědomila jak je důležitý být sama sebou. Tak to do úvodu.

Proč jsem si to uvědomila až ted ?? .. No vlastně ani sama nevím. Koukám se na různé videa na you tube,na ruzné DIY a td. a poznala jsem ,že každý má svůj vlastní styl,chování... A většinou se stává ,že někdo chce být jak nějaká herečka,modelka,kamarádka... Jenže podle mého si každý sám musí vymyslet nějaký svůj styl.. Vždycky někde máme .. BUD SAMA SEBOU a já jsem se ani nezastavila nad tím co to všechno obnáší..

Co mi strašně vadí ? .. No tak hlavně mi vadí ,když třeba kamarádka nebo někdo znamí si hraje na něco co není ! Jasně třeba je to jen můj pocit ale když už znám nějakého člověka dlouho tak bych řekla,že ho poznám když si na něco hraje... Taky mi stršně vadí to,když na něco mám svůj názor,chci si vzít něco na sebe, mám něco nového a ten druhý to začne snižovat a dělat ze mě pip*u .. ,že je to hovadina a tak.. Je to přece jenom moje věc.. neříkám ,když mi poradí co se k sobě hodí víc a co mín.. ale...Taky nesnáším pomluvi.. neříkám ,že jsem nikdy nikoho nepomlouvala.. no jéje... no nejvíce jsem asi pomlouvala s holkama v 5. třídě :D bylo to takový.. "hele koukněte... ona má vycpanou podprsenku... proč si jí bere??!! " :DD ale ted v 7. mi přijde jako by nikdo nepřemýšlel.. Je to přece jeho věc.. co nosí,jaký má styl.. A sama jsem si i jednu dobu zažila dost dsrsné pomlouvání.. A je to dost nepříjemné... I ted si myslím,že mě holky pomlouvaj... a fakt si myslím,že by se měly zabývat sami sebou než nějakou"kamarádkou" která si zrovna vzala něco co se madam nelíbí ! ... Fakt ... vím ,že je to tak lehký spadnout k nějakejm pip*kám a pomlouvat.. .. ale nedejte se ..je to ubohé ! ¨


Tak a já už asi pujdu spát.. zítra mě čeká perný den :

1,probudit se !
2,umýt si vlasy
3,dozabalit si věcii do prahy
4,naobědvat se
5,připravit se na oslavu
6,jít na oslavu
7,odjet do Prahy
8,usnout v Praze s natěšením na další den na velké nákupy :))**********

Z toho vyplívá ,že tu nebudu v Sobotu :))

PS. Chystá se článek Back to school 2013 :)) těšíte se ??

Do komentářu mi napiště jstli se líbil článek a jaký místo v praze je nejlepší pro nákupy .. :* papááá :***

ombre :*

21. srpna 2013 v 23:38 | teríí
Ahoj,tak za prvé chtěla bych se vás zeptet zda nemáte nějaké zkušenosti s OMBRE protože jsme s mamkou před několika dny byly v tetovacím studiu na udělání mé druhé dírky v uchu :) Když mi to ta paní propíchla ,bylo to všechno v pohodě ... ale jak jsem se rychle zvedla z té židle a udělala pár kroků,tak se mi začala strašně motat hlava a hučelo mi v uších ( myslím si,že to bylo psychikou páč jsem se bála,že to bude bolet).. Mamka teda rychle koupila studený pití a byla jsem v pohodě.... pak jsme se šly chvilku pomalu projít abych trouchu vystydla (protože jsem byla z toho celá spocená) a cestou jsme narazily na obchod se vším možným na vlasy.

Už dlouho jsem snila o tom jak si nechám udělat růžové konečky vlasů... Až ted nedávno jsem potkala jednu strašně fájn holku na který se mi to zalíbilo... No a teda jak jsme byly v tom krámě a jak jsem tak udiveně koukala na ty barevný barvy.. tak se mě mamka zeptala jestli to nechci koupit a ,že to bude dárek k narozeninám.. :)

Tak už mám sice růžovou barvu... ale vůbec netuším jak to udělat.. koukala jsem na youtube a nějaké rady tam jsou ale chtěla jsem se vás zeptat jestli nemáte něco ozkoušené vy :)

Pak jsem se taky chtěla zeptet jestli se tyto barvy dají zesvětlit kondicionérem... Právě na you tube to nějaké holky dělají.. ale podle mého se ta barva moc neuchytí.. no ještě uvidím :))

tak přesně tudle barvu mám :


a mělo by to vypadat takhle:

Úchylka :P

17. srpna 2013 v 12:18 | teríí
Ahoj no tak asi ještě nevíte nic o mé úchylce :D .. Jsem strašně úchylná na laky ,každá návštěva drogerie musí být jeden ,nebo alespon dva laky :D Už jich mám celkem dost a chtěla jsem se zeptat jestli jste taky tak úchylní jako já :D No a pak ještě jestli neznáte nějaké finty a nebo nějaké metody,které máte odzkoušené :)

Zábavné nehty

štěstí :*

16. srpna 2013 v 18:12 | teríí
Ahoj..moc se vám omlouvám za mojí třídenní nepřítomnost .. Jela jsem ke kamarádce na chatu ,ale dozvěděla jsem se to na poslední chvíly,že jsem si skoro ani nestihla zabalit:D ... Totiž,když jsme jeli z města ,tak mi kamarádka nabídla,jestli bych s ní nechtěla jet na chatu... No já bych se totiž doma jinak strašně nudila..takže jsem byla i ráda,že mi to nabídla :) Bylo to tam strašně pěkný :) ..Akorát se mi stýskalo po Danovi..

Dnes 16.8 mi je 14 :P :DD Mám narozky a jak už vyplívá z předešlého odstavce ,tak jsem se dnes vrátila.. A chtěla jsem se vidět s Danem... a ten ,když mi volal říkal jak je na chatě a ,že ho to mrzí... Pak jsem přijela a asi za cca.30minut přišel .. byla jsem tak štastná :* .. přijely z chaty jen kvůli mě :") :* sice už musel zase odjet ale je milé,že přijel.. když jsem ho uviděla s tou růží :* ... Mám vážně štěstí :* :)

pretty | Tumblr

12.8/13

12. srpna 2013 v 23:39 | Terí
Ahoj :)) Dnes super den s mojí láskou :* Byly jsme ve městě... na 5D kinu na normálním kinu... A bylo to moc fájn.. :* No ,možná ještě mojí úchylku neznáte.. ale jsem strašně úchylná na laky.. každá návštěva dm a nebo nějaké drogerie je nějaký nový lak (většinou od essence,je to ta nejlepší značka kterou znám).
No a dnes jsem si koupila Essence pigments je to takový prášek různých barev (jeden stojí 70 kč ale tedka maj nějaký ve slevě asi za 30 kč) A na co je ? no má tři využití.. Jde použít jako lak ,jako stíny a jako lesk na pusu.. no nevím jestli mi rozumíte ale tak snad jo.. no dnes jsem v drogerii prošustrovala asi 250 kč ale stálo to za to... Kupovala jsem si nádobičky na to patlání toho prášku.. 3 prášky ,speciální lesk a speciální lak( lesk a lak jde použít i obyč) no asi vám to líp nevysvětlím ale tady je návod

Tak snad budete taky tak ohromeny jako já a pujdete si to koupit.. no ze začátku mi to připadalo jako kravina ale je to moc hezký ,, že si můžeš míchat jak chceš .. :)

C.A.F.F.E A.N.D F.U.T.B.A.L.L

11. srpna 2013 v 16:48 | Terí

C.A.F.F.E A.N.D F.U.T.B.A.L.L

Ahoj ,tak miluju tyhle dny... knížkakafesvíčkysedačkaočko ***Dnes jdeme na fotbal ..vůbec nevím kdo s kým bude hrát alle jdeme do V.I.P bude to super :* Jdu tam s Dandou a se sousedama. Jinak dneska budu pokračovat ve skvělém dni ..takže večer si pujdu hned po fotbale lehnout do postele a číst si :* už se na to celkem těším** Vůbec nevím co budu dělat zítra .. no něco se vždycky najde ;)


Jinak sedím v sedačce a piju kávu kterou jsem si asi před 10 minutami udělala...
Chtěla bych se vás zeptat jak vy děláte kávu ? ... Já třeba si do ní dávám sladké zahuštěné mléko a na vrch si ho posypu skořicí... Ta skořice tomu dodá krásnou vůni a rozhodně bych jí vám doporučila ! :)
Taky mám v plánu si někde koupit malé marschmellowny ** Když jsem byla menší dávala jsem si je všude.. do čaje do zmrzliny a tak dále.. ale nevím kde je mám koupit napadl mě M&S .. tak snad je budou mít tam ;) .. no dnes ještě snad nějaký článek stihnu napsat ale neslibuji


10.8/13

11. srpna 2013 v 1:29 | teruš
Ahoj lidi .. tak dnes další krásný den :* Dnes ráno mi nebylo úpně nejlépe... měl přijet Dan ale až někdy do 10'h. se neozval ... pak jsem teda vzala mobil a zavolala mu... no byla jsem celá nějaká divná.. normálně bych to nechala plavat ..sice by se mě hodně stýskalo a dožíral mě pocit ,že právě teď můžem být někde spolu ale asi bych nevolala. No řekl mi ,že mě nechtěl budit a tak dále... no znáte to.. :D ... Pak asi kolem 11h. měl jet jeho bráška na soustředění ,tak jel samozřejmě Dan s nimi.. :) ... Odpoledne jsem šla nejdřív k němu a pak jsme šly ke mě hlídat našeho malého souseda..za chvilku usnul a my jsme se společně s Danem koukali na film ;) :* .. byl to skvělý den :* ... no možná vás tenhle článek moc nebude bavit ale tak někam to napsat musím ;) :*

summer

9. srpna 2013 v 20:05 | ter
Ahoj :) Tak jsem zpátky tu na blogu.. no ,co se týče toho posledního článku moc komentů tam nebylo... :/ Ale přemýšlím ,že blog zase rozjedu ;) No chtěla bych přidat články o modě a o kráse ... :)