Únor 2013

den jako každý jiný :P

25. února 2013 v 16:03 | tessí
Ahojky :)
Tak dnešní den docela dobrý celou češtinu jsme probíraly kluky.. :D ještě před češtinou sem nemohla spustit oči z vedleší třídy byl tam totiž můj M*
Dnes taky budou dávat Gympl .. těšíte se ? já moc :) na mého Krause :D je úžasnej
Jednou bych si chtěla zahrát v nějakém seriálu/filmu hlavní roly..
Jinak na vlasy všichni říkaly že mi strašně sluší a že je to krásný,tak se asi líbí

FUCK †

24. února 2013 v 10:55 | tessí
Dobré ránko :) Tak jak ste se vyspinkaly? Já v celku fajn ;) Včera večer jsem zas myslela na M* Vím,že u něj nemám ani tu nejmenší šanci,že už jsem GAME OVER! Ale i přesto na něj pořát myslím..Abych pravdu řekla tak pozoruju každý jeho kliknutí na FB jak mile někomu lajkne fotku hned musím vědět komu... A když je online tak mu ani neodepíšu... Jinak dnes ta oslava na kterou se mi vážně nechce.. Zase celých 5 hodin poslouchat keci rodičů :/ A nemám tam ani co dělat maximálně hrát na mobilu hry.. Už celkem chci večer,zní to celkem divně ale už fakt chci sednout k Superstár a dívat se jak se Ewa zas strapňuje...mám Ewu celkem ráda ale v Superstár se někdy chová fakt divně:/

A ted králíčka.. *** Protože mám doma mého fufíka tak sem dávám taky jednoho **

*Jo celá já

23. února 2013 v 19:48 | tess
Hi !
Tak je už skoro večer a já sem neudělala absolutně nic !
Taky znáte ten pocit,když se ráno rozhodnete se učit,uklidit v pokoji a udělat plno správných věcí ?
Jo tak to sem si dneska ráno řekla..a myslíte si,že sem to opravdu udělala ? ne celej den sem si válela šunky u televize !
Opravdu bych potřebovala nějaký návod na uklízení a to nutně !:D
Tumblr_ma1ium9kfg1rtfrfyo1_500_large

hair

23. února 2013 v 14:39 | tess
Ahoj jo dneska se mám skvěle... !! Dnes sem si odbarvovala hlavu... dovolte mi připomenout,že palete fakt dost kecá ! nejenom že je nemám medové ale mám je tak trochu do zrz :D No nic naštěstí,že je to jen šampon za dva měsíce to mam dole :D A sem zvědavá co řeknou ve škole ! :) za ty dva měsíce jdu na melír u toho mám zaručeno že to chytne zprávně :) Ale není to zas tak špatné :D Dnes sme taky měly jít k tetě na oslavu svátku ale nakonec z toho sešlo a jdeme tam zítra . Dnes bych chtěla nikam s kamarádkama.. ach jak já bych chtěla do města. Včera jsem se dozvěděla,že na ples půjde můj bývalý tanečník,který mě straašně miluje ! popravdě ho nesnáším ale jen kvůly rodičům s ním musím vycházet .. !! Je jak osika v zadku !

Wanna be affs?

22. února 2013 v 17:43 | tess
Kdo by mněl zájem tak ráda spřátelím.Zatím to nevypadá ale budou tady kvalitní články ;)
Vyplň:
1.přezdívka
2.blog
3.proč chceš spřátelit
Podmínky jsou:
budeš obíhat minimálně 2x týdně
Nebudeš psát komentáře typu:Pěkné,Ahoj obíhám a podobně..
Budeš se někdy zůčastňovat soutěží
Já obíhám 2x-6x za týden
Už se těším! Pokud se mnou spřátelíte zapište si mě jako Life-tessツ

proč já ??

22. února 2013 v 15:00 | tess
Aloha....
Ach jak já chci léto.. !! všechny problémy hodit za hlavu... No tak s tím klukem se nic nezměnilo pořát se mu líbí kámoška a pro změnu se na mě ani nekoukne na FB mě neodepisuje .. a jsem pro něj jak VZDUCH! Kamarádka mi před pár dněmy říkala,že si s ním psala a ,že jí psal,že už na tu kamarádku kašle a prej se mu líbím hned po té kámošce .. Jenže já nechci být druhá .. jako záloha!

kdyby neexistovala láska,bylo by líp

8. února 2013 v 15:47 | terí
Ahoj lidičky :) Tak včera jsem se vrátila z lyžaáku kde to bylo skvělé.. Měla jsem tam být ještě dnes ale poslední 3 dny mě přřepadly horečky a rýma... Už když jsem jela na ten lyžák tak mi nebylo moc dobře.. ale držela mě na zdraví láska♥ Ten kluk měl o mě zájem a já o něho .. moc jsme se ještě neznaly a povídali jsme si jen tak okrajově..den před tím než se to stalo jsem ho naučila na flétnu...smáli jsme se spolu .. pomalu ale jistě sem ho začala milovat :'( další den po lyžování mi kamarádka řekla že se mu sice líbím ale,že se mu líbí více má kamarádka Bára .. To odpoledne jsem měla horečku a myslela jsem,že by bylo lepší kdyby mě někdo zabil ! Nejhorší ale je ,že mi furt píše jak mě má rád ! Včera jsem se ho ptala co bára.. on že dobrý .. Pak sem mu ještě psala jestli už jí sbalil a on že si myslí že jo... myslím že sem v .... MILUJU HO ale co mám dělat ?? poradte :'( PROSÍM !