Listopad 2012

vše co se odehrálo.. :)

13. listopadu 2012 v 18:43 | tessí
Hlásím se po dlouhé době zase do služby :) tak .. ZAČÍNÁME :)))
Dneska ve škole byla pškná nuda.. :P psali jsme z matiky .. nějaký zlomky.. Aaaa ted jsem si vzpoměla,že nevíte že mám kluka.. :) Je fákt superr :) na Michala už jsem pomalu ale jistě přestala myslet ale pořát večer někdy brečím.. nevím ani proč tak asi všechno dohromady :'( Někdy mám pocit,že jsem na tomhle světě sama.... ale myslím se že to má asi káždý...
Jinak hraju na příčnou flétnu a na Orchestru na ní hraju.. Je to celkem těžký takže musím přehrávat.. Zítra máme Carolu (sbor) Docela se těším protože máme super písničky který strašně lezou do hlavy.. :))) a tak si pořád zpívám Land joor lemp trim a bringn no neřešte.. :)) Docela mám vítr z fyziky.. mám dostat známku z písemky a vím že sem to uplně po... takže se celkem bojím.. snad to nebude mít opravený... :D Potom ještě kamarádka Kačka se nám zamilovala do jednoho kluka :)) Takže je to suprr .. :))snad jí má on taky rád :* :)
taky zpíváme.. :) je to překrásná písničkaBorovice je školní akce( se sborem) Je to soustředění :) Ale večer ty nejlepší diskotéky :) lidi :) bylo to tam super moje kamarádka udělala takový strašně hezký video tak vám ho sem dám protože všechno vypsat je nemožný ... :)