Prosinec 2011

happy new year :) people

31. prosince 2011 v 17:04 | tess
ahoj zítra stáhnu dárečky takže ještě si je můžete vyzvednout a udělám asi bleskovku.Jinak tohle je asi poslední článk v roce 2011. Ještě udělám nějaký výtvory a bude to..

jen táák

26. prosince 2011 v 12:06 | tess


aloha jak se máíte?
byla jsem ted dlouho u babičky takže jsem neobíhala je mi to moc líto ted vám tu vypíšu co jsem dostala a nebo ne ale uvažuji dát nějakou hru ale nechodí sem moc lidí takže asi taky ne takže tu budu furt psát a psát.... takže dneska jsem byla u kámošky a ta bydlí naproti krásnýho kluka je krásnej a taky jsme ho pozorovaly pak jsme mu chtěly napsat dopis ale já jí řekla že to bude kravina. jinák jsme si do pokoje propašovaly colu a čipsy a ještě slané tyčinky bylo to supr ale spala sem v díře ale mě to bylo příjemné potom sme se navzájem masírovaly a usly sme asi ve 3 ale povím vám vubec nejsem ospalá je to divný ale abych to nezamluvila .. :) tak snad dnes ještě něco napíšu ale proztím zdarééc.. :)

seznam sb*

16. prosince 2011 v 17:32 | tess

2/59/110/...ahoj ted sem zvedla počet u top affs takže bojujte lidičky tyto blogy sem přijmula protože jsou mí kamarádi ze školy nebo tak něco takže pokavad budete dál chodit na muj blog tak se snažte být top.. :)

náběr Sb***

16. prosince 2011 v 14:58 | tess
Takže, jestli chce byt někdo naše SB ♥
Tak nám napiš do komentářů :
1) Přezdívku
2) Blog
3) Proč chceš spřátelit ??
Pak vám písnem na blog.
Jo a neručíme že se nám váš blog bude líbit ale mno tak...

blemt.. :)

16. prosince 2011 v 14:15 | tess
OMG......nic horšího snad nemuže bejt jdu ze školy domů a začlo totálně snežit no dobry no tak jsem si vzala z tašky čepici a šla dál a v tom začal foukat obrovský vítr,že mě to málem odfouklo bylo to tak strašný ty zmrzlý vločky mi padaly do obličeje fuuuj a na nohách sem měla kapky aa brrrrrrrrrr už to nikdy nechci zažít